דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

הכן ביתך לחורף

החורף קרב ובא, ועלינו להיות מוכנים לכך, ולכן כדאי לבדוק את הבית שלנו מפני הגשמים.

בדיקת הגג

בעונת החורף ובעת גשמים עזים, הבעיות העיקריות הן בגג הבית. לכן, כדאי לבדוק את גג הרעפים ולבדוק שלא נגרם נזק במהלך הקיץ והסתיו. עלינו לעלות לגג בשעות היום ולבדוק האם ישנם רעפים שבורים או רעפים שזזו ממקומם. אם נמצאו רעפים שבורים אנא החליפו אותם, ואם נמצאו רעפים שזז ממקומם החזירו אותך למקום ובדקו שהרעף יציב ולא זז ממקומו. בנוסף לכך, אם ברשותכם מרזבים חשוב מאוד לבדוק אם הם אינם סתומים ולהזרים דרכם מים, אם המים לא זורמים כמו שצריך, נקו את המרזבים ובידקו את הסיבה לאי זרימת המים.

בדיקת קולטי דוד השמש

לאחר שבדקנו את גג הרעפים, דבר חשוב נוסף שעלינו לבדוק הוא קולטי השמש. דבר ראשון בידקו אם ישנם נזילות בברזי הקולטים, אם ישנן נזילות טפלו בבעיה, אם באפשרותם תקנו לבד או הזמינו בעל מקצוע. בעת עונת החורף השמש מוסתרת רבות, ולכן נקו את הקולטים עם מטלית על מנת להוריד את הלכלוך והאבק שהצטבר על הקולטים, כל זאת על מנת שקליטת השמש תהיה טובה יותר.

תיקון קירות פגומים

חלק חשוב מהכנת הבית לחורף הוא ביצוע תיקונים של סדקים בקירות. דבר ראשון בידקו אם קיימים סדקים בקירות החיצוניים של הבית, אנא תקנו זאת וסיתמו את הסדקים. בעת הגשם, מים יכולים לחדור לסדקים הללו ולגרום לרטיבות.

הפסקות חשמל

בחורף הסיכוי להפסקות חשמל הוא מאוד גבוה יחסית לעונות האחרות, עלינו להיות מוכנים לכך, ולהצטייד בתאורת חירום. תאורת חירום זהו גוף תאורה המגובה באמצעות סוללות הנדלק אוטומטית כאשר ישנה הפסקת חשמל. כיום ניתן למצוא תאורות חירום מגוונות ומעוצבות שלא יפגעו בעיצוב הבית או העסק.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: