דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

תאורת חירום באחריות

הפסקת חשמל! זו הסיבה העיקרית שבגינה תרצה תאורת חירום בבית, בעיקר 
בימים גשומים כשהרוח שורקת בחוץ, הסיכוי להפסקת חשמל גדל וממש לא מתחשק לכם לשבת בחושך ולחכות שהחשמל יחזור ונרות זה אמנם מאוד רומנטי אבל כשזה לא מבחירה אז זה ממש לא נחמד.

ישנם סוגים שונים של תאורת חירום, כל חלל ומה שמתאים לו:
אם מדובר בבית פרטי אז אפשר להסתפק בתאורה ביתית אשר תספיק לכמה שעות עד שיחזור זרם החשמל. אפשר כמובן להצטייד בתאורת חירום מקצועית יותר, אבל לא חייבים-

ישנם גופי תאורה רגילים אשר בשעת חירום מתפקדות כמנורת חירום לכל דבר
והם יכולים להיות מעוצבים כך שאיש לא יחשוד שמדובר בתאורת חירום.

מאירים את המסדרונות

יחידות חירום מותקנות בדרך כלל באולמות, מסדרונות או בחלליםגבוהים,
והן מתאימות להתקנה במקומות בהם מותקנים גופי תאורה שאי אפשר להפוך אותםלדו-תכליתיים, למשל נורות פריקה שנמצאות בלחץ גבוה וגם נורות הלוגן בהספק גבוה.

הן מותקנות בסמוך לגופי התאורה שכבר קיימים ומשמשות כיחידות בעלות עוצמת תאורה גבוהה ומרוכזת. אם תיקלעו להפסקת חשמל באזור תעשייה תיווכחו לדעת שיחידות אלו יעילות מאוד.

ואם לא התארגנו בזמן?

אם לא הספקתם לרכוש או להתקין תאורת חירום, פשוט תיאלצו לשבת ולהמתין שהחשמל יואיל בטובו לחזור, ועם כמות הפסקות החשמל שמתרחשות בחורף ממוצע, לא פלא שכמעט בכל בית מותקנת תאורת חירום, באזורים מסוימים התרחשו בחורף שעבר הפסקות חשמל ממושכות שגרמו לנזקים רבים ונמשכו שעות רבות.
את גופי תאורת החירום אתם יכולים למצוא בכל חנות של מוצרי חשמל, המחירים אינם גבוהים במיוחד וניתן להתקינם בקלות וללא התעסקות מיותרת.
מומלץ להגיע בזמן ולהצטייד באחת או שתיים.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: