דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

תאורת חירום, איך בוחרים את היעילה ביותר

במדינה בה אנו חיים אין כמעט ימים של חורף. בטח לא החורף אשר רגילים אליו באירופה. בימים סוערים יותר בעונה החורפית, נצטרך להצטייד באביזרים אשר יסייעו לנו לעבור אותה בשלום. תאורת חירום הכרחית במצב של הפסקת חשמל, ומשמשת כגלגל הצלה ביחוד כאשר מדובר על זמן רב שאמורים לשהות ללא חשמל.

אם אתם גרים לבד וגם אם יש לכם ילדים, בוודאי תזדקקו לתאורת חירום איכותית אשר תבצע את העבודה, ותשמור עליכם ממצב של חושך מוחלט. אנו צורכים שעות רבות של תאורה ביום, על מנת לבצע את כל מה שאנו זקוקים לו במהלך יום. הבשורה הטובה היא שגם בימים בהם סיכוי רב להפסקות חשמל, עדיין נוכל ליהנות מאווירה מעט יותר נעימה באמצעות תאורה זו. לא תמיד הבית הוא המקום היחידי בו נשתמש בתאורה למצבי חירום. גם שלל מקומות הבילוי והרחובות יזכו לקבל שילוט מואר ושלטי יציאה העשויים L.

לא רק בבתים פרטיים

אנו ניתקל במקומות רבים בהם יהיה לנו חושך מוחלט. כך למשל, ניתן יהיה למצוא אותו בבתי הקולנוע ובהצגות. את הפתרון ומציאת הפתחים בזמן חושך נקבל באמצעות שילוט מואר ושלטי יציאה לד, אשר יהיה בולטים לעין. כל בעל עסק שכזה חייב להיערך מראש עם אספקה של שלטים אלו, שיוסיפו את כל מה שנחוץ ללקוחות. תאורת חירום הכרחית גם כאן, ועלינו לדאוג להתאים את כמות גופי התאורה לגודל החלל.

את כל האביזרים הללו מומלץ לרכוש מספקים מורשים בלבד, אשר יתנו המלצה באשר למתקינים איכותיים. עליכם לבחור את הציוד האפקטיבי ביותר למטרות שלכם, ולא להתפשר על גודל וצורה. במידה ואתם מתלבטים בזו אשר תהיה יעילה למטרות שלכם, תוכלו להיוועץ עם צוות מומחים שיעזרו לכם בדיוק למטרה זו.

מצבי חירום? למזלנו יש תאורה!

אנו נבחר את התאורה באמצאות בדיקה של הצרכים הספציפיים שלנו. מצבי חירום משפיעים עלינו ובדרך כלל מכניסים בנו לחצים מיותרים. תאורת חירום תפקידה לסייע לנו להתגבר על המצב, ולאפשר לנו את השקט הנפשי לו אנו זקוקים כל כך. את פתחי היציאה במקומות חשוכים כמו מועדונים, פאבים ואולמות קולנוע ותיאטרון, כבר לא נפספס ואילו בכביש נוכל ליהנות משילוט מואר איכותי. כל הפתרונות הללו נועדו למטרה אחת,, והיא להקל עלינו את החיים. שלטי יציאה העשויים לד מספקים לנו עמידות גבוהה לאורך זמן, ולכן רבים המקומות בהם נזכה לראותם.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: