דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

כל היתרונות של תאורת חירום LED

היא מצילה אותנו מהחושך המאיים להשתלט, מצליחה להתגבר על כל מכשול של הפסקת חשמל ומציגה איכויות בלתי נגמרות. זוהי תאורת LED אשר מתאימה עבורנו למגוון שימושים, ובהן גם למטרות חירום.

קצת על תאורת חירום

תאורת חירום עשויה בדרך כלל פלסטיק עוטף, אשר בתוכו נוכל למצוא נורות עשויות לד. נורת LED הינה בעלת יתרונות רבים, המבדילים אותה מכל השאר. שילוט מואר מספק לנו אפשרות לצפות במרחק בפרסומות, שלטי הכוונה ועוד דברים שרוצים שנדע, מבלי שנצטרך לאמץ את העיניים. שלטי יציאה מכוונים לקוחות, בסיום ערב חווייתי במועדון או בבתי הקולנוע ואולמות התיאטרון. בדרך כלל, נוהגים להשתמש בשלטי יציאה לד, שהם חדשניים יותר ונעימים לעין.

בשנים האחרונות נכנסו לחיינו הנורות החסכוניות, אשר החליפו את הנורות הישנות. גם בתחום תאורת חירום נעשה שינוי, כאשר נכנסו נורות לד לתוכו. יתרון עצום ניתן לצפות בעובדה, שאלו מתחממות פחות ומציגות עמידות לאורך זמן. אנו נמצא אותם בשלל צבעים וצורות, ונצפה בהן במקומות רבים. מכשול אחד הוא עניין מחירן היחסית גבוה, אך זה מתגמד אל מול החיסכון בצריכת חשמל.

חסכונית יותר למשתמש

תאורת חירום אשר מכילה נורות LED, מאפשרת לנו לקבל את כל מה שאנו מכירים רק באיכות יותר גבוהה. מלבד האור החזק והנקי, נוכל לקבל גם פחות צריבה לעין. נורות רגילות נוהגות לסנוור אותנו, מה שנורת לד כמעט ולא עושה. החיסכון בחשמל משחק תפקיד חשוב ומרכזי, המעיד על כך שאנו יכולים להפעיל את התאורה מבלי חשש. כל עוד נפעל בצורה חכמה, נזכה ליהנות ממנה לאורך זמן.

שלטי יציאה לד הרבה יותר נוחים ומעוצבים. בעבר היו אך ורק שלטי יציאה בתאורה רגילה, אשר היו בולטים מאוד לעין ומאוד לא אסתטיים. היופי והאסתטיקה הם פועל יוצא של כל מה שקיים היום, ואפילו שלטי יציאה פשוטים יחסית זוכים לחיזור משמעותי.

חידושים טכנולוגיים למענכם

יתרון נוסף של נורת חירום לד היא העמידות הגבוהה לאורך זמן. נורות לד אינם זקוקים להחלפה בתדירות גבוהה, ובדרך כלל תידרש תקופה של מספר חודשים עד שנתיים לסיום התפוקה. החידוש הטכנולוגי מהווה בשורה חשובה לכל מי שבתוך התחום, הכולל גם שילוט מואר במקומות שונים בארץ.

נורות לד הביאו אמנם בשורה מענגת לכל דורש, אך מנגד מציגות עלויות גבוהות יחסית. מחירה של נורת לד בודדת יכול להגיע עד כמעט פי 4 ממחירה של נורה רגילה, דבר שלעיתים עלול להיות משמעותי.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: