דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

תאורת חירום

רבים האנשים אשר שואלים אותנו מהי בעצם תאורת חירום, מה ההבדל בינה לבין תאורה רגילה ומה הסיבה שהיא כל כך חשובה עד כדי כך שדורשת תקן מיוחד ממכון התקנים.

תאורת חירום הינה בעצם גוף תאורה, אשר לכאורה נראה כמו כל גוף רגיל, רק שהיא מכילה בתוכה גיבוי של סוללות שידלקו באופן אוטומטי במקרה של הפסקת חשמל, אשר יכולה להיגרם מסיבות רבות.

במשרדים ובבתי עסק שונים, תאורת חירום הינה דרישה של הרשויות על מנת למנוע מקרים של תאונות עבודה, בנושא זה יוכל להסביר לכם כל ממונה בטיחות.
מאחר ובטיחות העובדים חשובה לנו, אנו מתקינים את תאורת החירום ע"פ תקנות שמתחשבות בכל האפשרויות אשר יכולות להיווצר כתוצאה מהפסקת החשמל.

נכון להיום, גם בבתים פרטיים ובדירות, לאור כל החדשות שאנו שומעים, אם זה בגלל המצב הביטחוני ואם זה בגלל נזקי הטבע, מומלץ מאד להתקין תאורת חירום בכל בית ודירה.

כאשר אתם רוכשים ומתקינים תאורת חירום, מומלץ ביותר לרכוש מאנשי מקצוע המתמחים בנושא ויוכלו להתאים לכם את המוצר המתאים לכם, ולא פחות חשוב, שיעמדו בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי.

דבר נוסף שחשוב לרובינו, הוא עיצוב התאורה, כלומר, אנו רוצים מצד אחד שתהיה לנו תאורת חירום מתאימה לצרכינו, אך איננו רוצים לפגוע בעיצוב הבית או העסק, ולכן אנו רוצים שתאורת החירום תהיה יפה ותתאים לבית, ולא תבלוט כמשהו שלא שייך בכלל לשאר הבית, לכן, יש היום מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות לתאורת החירום, אשר כולם עומדים בתקנים הראויים.

לסיכום, אם אתם בתהליך בנייה, אם אתם בעלי בתים, פנו אלינו עוד היום וקבלו פתרונות מעולים אשר יתאימו במיוחד בשבילכם.
לעסקים, יש לנו פתרונות מיוחדים, אשר מתאימים לכל סוג עסק ומשרד, אך בכל מקרה, מומלץ מאד להעזר ביועץ בטיחות שיסביר לכם בדיוק מה התקנים להתקנת תאורת החירום.


תגיות: תאורת חירום, שלטי יציאה, לד, led, שלטי תאורה, תו תקן, מכון התקנים.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: